A máte ešte 45 miliónov SEK?

Chcete zrýchliť z 0 na 200 km/h za 6,5 ​​sekundy a pokračovať v zrýchľovaní na 420 km/h?

A máte ešte 45 miliónov SEK?

V takom prípade by ste sa možno mali pozrieť na toto jedinečné Bugatti Chiron Sport, ktoré je hore na bloku.

Nestáva sa každý deň, že sa na Blockete objaví reklama na Bugatti. Ešte nezvyčajnejšie je, že to robí Bugatti Chiron Sport.

Ale to je tento prípad. V Daytona Automobil vo Västerås je táto najhoršia vec s modelovým rokom 2019 na predaj.

Chiron Sport je, ako už názov napovedá, presne športovejšou verziou bežného Bugatti Chiron (čo je nástupca Veyronu). Od štandardnej verzie sa mierne líši tým, že má iné nastavenie podvozku, ktoré zlepšuje jazdné vlastnosti a je o 18 kíl ľahší. Ako sa píše v inzeráte, je to spôsobené okrem iného aj tým, že stierače sú vyrobené z uhlíkových vlákien, čo znižuje hmotnosť o 1,4 kilogramu. V porovnaní so štandardnou verziou má tiež iné ráfiky a zadné sklo.

Pod kapotou hučí motor W16 s objemom 8,0 litra, ktorý produkuje 1 500 koní a 1 600 Nm. Ako je napísané vyššie, auto zrýchli z 0-200 km/h za 6,5 ​​sekundy a maximálna rýchlosť je niekde okolo 420 km/h.

Podľa Daytona Automobil sa musia všetky zainteresované strany skontaktovať a rezervovať si obhliadku, keďže predmetné auto sa nenachádza v ich hale.

Cena za toto Bugatti Chiron Sport, ktoré je podľa samotného výrobcu vrcholným superšportiakom, je 45 miliónov SEK. Inými slovami, cena sa zvýšila o 11 miliónov SEK, keďže nová cena je 34 miliónov SEK. To nie je zlý nárast hodnoty na míľu, keďže podľa reklamy toto Bugatti najazdilo len 13 míľ.

Leave a Comment