Na predaj nezvyčajná Acura – vyvinutá hviezdou Formuly 1

Cez Bytbil je na predaj nezvyčajná Acura NSX. Je to modelový rok 1991 a má motor V6, ktorý generuje 274 koní.

V Custom Car Sthlm AB je Acura NSX. Vozidlo je model z roku 1991, má najazdených 12 780 míľ a momentálne je jedným z najklikanejších áut na Bytbile.

Pod kapotou je benzínový trojlitrový motor V6, ktorý generuje výkon 274 koní a krútiaci moment 285 Nm. Výkon na zadné kolesá ide cez päťstupňový manuál. Zrýchlenie 0-100 km/h za 5,9 sekundy.

Honda NSX alebo Acura NSX, ako sa v Severnej Amerike nazýva, je športové auto, ktoré sa vyrába dve generácie od roku 1990. NSX je vybavený spaľovacím motorom Honda VTEC s variabilným časovaním ventilov a elektronickým riadením. Pôvodne mal model konkurovať Ferrari 328 a Ferrari 348. S vývojom auta pomáhal majster sveta Formuly 1 Ayrton Senna.

Tento konkrétny exemplár bol dovezený z USA v roku 2001. Má širokou karosériu Veilside, výfukový systém a tiež ráfiky od tej istej firmy, kryty od Bc Racing a bolo použitých veľa uhlíkových vlákien. Podvozok je celý hliníkový. Výplne dverí sú potiahnuté alcantarou, zatiaľ čo volant Sparco je v semišovom prevedení a má klaksón nsx-r. Vozidlo je tiež čerstvo nalakované v pôvodnej farbe.

Ak vás táto Acura zaujala, je k dispozícii v Custom Car Sthlm AB za 649 000 SEK.

Leave a Comment