Exkluzívne Porsche vo výbornom stave

Je to len jeden z 500 vyrobených exemplárov. Ide o exkluzívnejšiu verziu Porsche 911 turbo a za päť rokov má najazdených len necelých 50 míľ.

Ako viete, Porsche 911 je veľmi obľúbené športové auto a čo tak vlastniť exkluzívnejšiu verziu 911 Turbo S?

Na Collecting Cars je Porsche 911 Turbo Exclusive Series. Je to jeden z 500 vyrobených exemplárov a auto má najazdených len neuveriteľných 44,7 míľ od roku 2017. Okrem toho sa nachádza vo Švédsku.

Pod kapotou je 3,8-litrový boxer šesť, ktorý dodáva 606 koní a 750 Nm. Pohon na štyri kolesá prechádza cez sedemstupňovú dvojspojkovú prevodovku a má aj páčkové radenie. To znamená, že zrýchlenie z 0 na 100 km/h trvá neuveriteľných 2,8 sekundy a maximálna rýchlosť je 329 km/h.

Počet 167 z 500 kópií

Predmetné Porsche je číslo 167 z 500 vyrobených. Vyznačuje sa aerodynamickou karosériou, prepracovaným zadným difúzorom, špeciálnymi prívodmi vzduchu, nerezovými koncovkami výfuku, čiernymi a zlatými 20-palcovými kolesami so zodpovedajúcimi strmeňmi. Auto je lakované zlatožltou metalízou s odhalenými uhlíkovými vláknami. Interiér je namiesto toho v čiernej koži s kontrastným zlatým prešívaním. Má tiež vložky z uhlíkových vlákien v rovnakej farbe.

Výbava, ktorou auto disponuje, zahŕňa parkovacie senzory, ozvučenie Burmester, zdvíhací systém na prednej náprave, tempomat, športové chrono a predné sedadlá, ktoré je možné meniť na 18 rôznych spôsobov.

Predajca uviedol, že na karosérii nie je žiadne poškodenie. Aukčná spoločnosť hodnotí lak aj interiér vo výbornom stave. Nemá žiadne známky opotrebovania, čo je v súlade s tým, koľko má najazdených kilometrov.

Ak máte záujem podať ponuku, môžete tak urobiť do pondelka. V čase písania tohto článku je vedúca ponuka 155 500 eur, čo zodpovedá 1,69 milióna švédskych korún.

Leave a Comment