Klasické BMW M5 v dobrom stave

Toto konkrétne BMW M5 je z roku 1990 a má radovú šestku, ktorá generuje 315 koní. Teraz môže byť váš.

Na MH Bilcity je BMW M5 . Je to modelový rok 1990, má najazdených 18 310 míľ a momentálne patrí medzi najklikanejšie autá na Bytbile.

Pod kapotou je 3,6-litrový radový šesťvalec, ktorý generuje 315 koní a 360 Nm. Výkon na zadné kolesá ide cez päťstupňový manuál. Zrýchlenie z 0 na 100 km/h trvá 6,3 sekundy a maximálna rýchlosť je 250 km/h.

Generácia E34 vychádza z tretej generácie BMW radu 5, ktorá bola uvedená na trh začiatkom roku 1988. Motor je rovnakého typu, aký bol inštalovaný v predchádzajúcej generácii, ale bol ďalej vyvinutý.

Tento konkrétny príklad je natretý modrou metalízou avus, je oslobodený od dane a má čierne 19-palcové ráfiky M6 s novými pneumatikami. Auto má nastaviteľné tlmiče a kryty od XYZ Supersport. Auto bolo nedávno servisované okrem iného s novými brzdami. Čalúnenie auta je v čiernej celokoženej farbe. Auto má aj tónované svetlá, predné aj zadné.

Ďalšou dostupnou výbavou je klimatizácia, spätné zrkadlo proti oslneniu, delené a sklopné zadné sedadlo, predné elektrické zdviháky, posilňovač riadenia a alarm proti krádeži.

Ak máte záujem o toto BMW, je k dispozícii v MH Bilcity v Jönköpingu za 249 900 SEK.

Leave a Comment