Náhrada za Ferrari 348 sa predáva v aukcii

Nahradil Ferrari 348. Teraz sa Ferrari F355 z roku 1998 predáva v aukcii. Celkovo má auto najazdených niečo cez 6 550 míľ. Auto sa navyše nachádza vo Švédsku.

Minulé leto Bytbil písal o drag race medzi Ferrari F355 a Kia EV6. Ak by ste chceli dostať do rúk kópiu prvého spomínaného modelu, jeden je momentálne na predaj na Collecting Cars .

Ide o Ferrari F355 F1 Berlinetta z roku 1998. Auto má najazdených celkovo 6 550,9 míľ. Pod kapotou je 3,5-litrový motor V8, ktorý produkuje približne 375 koní. Výkon na zadné kolesá ide cez šesťstupňový poloautomatický box s pádlami.

Od novu malo auto štyroch rôznych majiteľov. Súčasný majiteľ auta, ktorý bol zaregistrovaný v júli 1998, vlastní auto päť rokov.

Klasická farba Rosso Corsa a svetlohnedý kožený interiér

Tento konkrétny exemplár je lakovaný v klasickej farbe Rosso Corsa a má svetlý kožený interiér s čiernou stredovou konzolou, volantom a prístrojovým panelom. Ferrari je vybavené aj 18-palcovými horčíkovými kolesami a pneumatikami Pirelli P Zero. Továrenské špecifikácie zahŕňajú sklápacie svetlomety, vyhrievané zadné sklo, športový režim a kazetový prehrávač. Je tiež vybavený výfukovým systémom Capristo a extra hasiacim prístrojom.

Predajcovi nie je známe žiadne poškodenie karosérie. Auto je podľa aukčnej siene na svoj vek v dobrom stave, aj keď vpredu a za prednými podbehmi sú kamienky, drobný defekt na streche a pravom zadnom okne plus malý škrabanec na zadnom nárazníku. .

Vo vnútri je auto v dobrom stave, aj keď sú opotrebované koberce, sedadlo vodiča, pádlo podraďovania a samotný volant. K autu je originál manuál, servisná história, dva kľúče, kapota a servisné faktúry. Posledná kontrola vozidla bola vykonaná v júni a prebehla bez reklamácie.

Ak vás toto Ferrari zaujalo, môžete urobiť ponuku do stredy večera. V čase písania tohto článku je vedúca ponuka 54 500 eur, čo je v prepočte 599 000 korún.

Leave a Comment