Ohnivo zelený Mercedes AMG GT R – naladený na 700 koní

Cez Bytbil je na predaj zelený Mercedes AMG GT R naladený na výkon okolo 700 koní.

Na Select Car Syd AB je Mercedes Benz AMG GT R. Je to model 2018 a má najazdených 980 míľ.

Pod kapotou je benzínový štvorlitrový motor V8 s výkonom 585 koní a 700 Nm. Výkon na zadné kolesá ide cez sedemstupňovú dvojspojkovú prevodovku. Zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 2,8 sekundy a maximálna rýchlosť je 318 km/h.

Mercedes AMG GT bol uvedený na trh v roku 2014 a bol náhradou za zaniknuté SLS AMG. AMG GT bolo skonštruované výhradne tak, aby konkurovalo Porsche 911. GT R, uvedené na trh o dva roky neskôr, dostalo väčší motor s výkonom 585 koní, novú mriežku chladiča, namontované zadné krídlo, riadenie zadných kolies, aktívnu aerodynamiku a desaťstupňovú trakčnú kontrolu.

Táto konkrétna kópia má softvér od Renntech, čo znamená, že efekt je približne 700 koní. Od tej istej firmy pochádzajú aj zvody so športovými katalyzátormi a teda aj adaptéry od poistných ventilov.

Auto je lakované v zelenej pekelnej farbe a má nastaviteľný zadný spojler z uhlíkových vlákien, AMG panely z matného uhlíkového vlákna v interiéri. Auto má navyše extra veľkú palivovú nádrž. Výkonný volant AMG je z alcantary a má dynamické uloženia motora AMG.

Ak máte záujem o tento Mercedes, je k dispozícii v Select Cars Syd v Kävlinge za 1 649 000 SEK

Leave a Comment